Γραμμή Εξυπηρέτησης Δημότη 1509

"ΑΘΛΗΣΗ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ"

"ΑΘΛΗΣΗ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ"

 

 

Για την εγγραφή χρειάζεται ιατρική βεβαίωση (Παθολόγου ή καρδιολόγου και δερματολόγου). Οταν πρόκειται για συμμετοχή Παιδιών χρειάζεται βεβαίωση από Παιδίατρο.

Για περισσότερες πληροφορίες και δηλώσεις συμμετοχής μπορείτε να απευθύνεστε στη Γραμματεία του Δημοτικού Κολυμβητηρίου (Τηλ : 210-2820222).

 

 

 

Τα προγράμματα εκμάθησης κολύμβησης για παιδιά έως 13 ετών συνεχίζονται κανονικά με Νέα Τμήματα (Baby & Junior)

Τα Τμήματα λειτουργούν καθημερινά ώς εξής :

  • Δευτέρα - Παρασκευή 16:00 - 19:00
  • Σάββατο 09:00 - 11:00

Τα προγράμματα είναι από διάρκειας μισής ώρας και ποικίλλουν ανά περίπτωση. Για το λόγο αυτό ΔΕΝ αναρτάται ακριβές πρόγραμμα στην ιστοσελίδα. Παρακαλούνται οι Γονείς, για Πληροφορίες κι Εγγραφές να επικοινωνούν κατευθείαν με το Δημοτικό Κολυμβητήριο στο Τηλέφωνο : 210 28 20 222.

 

 

 

 

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑμΕΑ

ΤΟΠΟΣ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ: Δημοτικό Κολυμβητήριο Μεταμόρφωσης ( Λητούς & Κύμης)

 

ΔΕΥΤΕΡΑ ΤΡΙΤΗ ΤΕΤΑΡΤΗ ΠΕΜΠΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

08:00-12:00

Πισίνα-Γυμναστική

08:00-12:00

Πισίνα-Γυμναστική

08:00-12:00

Πισίνα-Γυμναστική

08:00-12:00

Πισίνα-Γυμναστική

08:00-12:00

Πισίνα-Γυμναστική

- - - - -

13:00-16:00

Πισίνα

13:00-16:00

Πισίνα

13:00-16:00

Πισίνα

13:00-16:00

Πισίνα

13:00-16:00

Πισίνα

        

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Aqua Aerobic

 

ΤΟΠΟΣ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ : Δημοτικό Κολυμβητήριο Μεταμόρφωσης ( Λητούς & Κύμης)

 

ΔΕΥΤΕΡΑ ΤΡΙΤΗ ΤΕΤΑΡΤΗ ΠΕΜΠΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
10:00 - 11:00 10:00 - 11:00 10:00 - 11:00 10:00 - 11:00 10:00 - 11:00

 

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ AΝΤΙΣΦΑΙΡΙΣΗΣ

 

ΤΟΠΟΣ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ: Διαδημοτικό Γήπεδο Μεταμόρφωσης - Λυκόβρυσης ( Λητούς & Κύμης)

 

ΔΕΥΤΕΡΑ ΤΡΙΤΗ ΤΕΤΑΡΤΗ ΠΕΜΠΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
16:00 - 21:00 - 16:00 - 21:00 = 16:00 - 21:00

 

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗΣ ΕΝΗΛΙΚΩΝ (18 -65 Ετών)

 

ΤΟΠΟΣ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ: Δημοτικό Κολυμβητήριο Μεταμόρφωσης ( Λητούς & Κύμης)

ΔΕΥΤΕΡΑ ΤΡΙΤΗ ΤΕΤΑΡΤΗ ΠΕΜΠΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
09:00 - 09:45
Tabata Fit

09:00 - 10:00
Pilates

09:00 - 09:45
Total Body
09:00 - 10:00
Pilates
09:00 - 09:45
Infinity Workout
18:00 - 18:45
Body Power
18:00 - 19:00
Orthosomia
18:15 - 19:00
Infinity Workout
18:00 - 19:00
Body Power
18:00 - 18:45
Orthosomia
19:00 - 19:45
Pilates
19:00 - 20:00
Tabata Fit
19:00 - 20:00
Pilates
19:00 - 20:00
Pilates
19:00 - 19:45
Tabata Fit

          

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗΣ ΕΝΗΛΙΚΩΝ (18 -65 Ετών)

 

ΤΟΠΟΣ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ: Διαδημοτικό Γήπεδο Μεταμόρφωσης - Λυκόβρυσης ( Λητούς & Κύμης)

ΔΕΥΤΕΡΑ ΤΡΙΤΗ ΤΕΤΑΡΤΗ ΠΕΜΠΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
10:00 - 10:45
Orthosomia

-

10:00 - 10:45
Infinity Workout
- 10:00 - 10:45
Pilates
17:00 - 17:45
Infinity Workout
- 17:00 - 17:45
Orthosomia
- -

 

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗΣ ΕΝΗΛΙΚΩΝ (18 -65 Ετών)

 

ΤΟΠΟΣ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ: Δημοτικό Κολυμβητήριο Μεταμόρφωσης ( Λητούς & Κύμης)

ΔΕΥΤΕΡΑ ΤΡΙΤΗ ΤΕΤΑΡΤΗ ΠΕΜΠΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
15:00 - 16:00
(Παρουσία Καθηγητή Φυσικής Αγωγής)

15:00 - 16:00
(Παρουσία Καθηγητή Φυσικής Αγωγής)

- 15:00 - 16:00
(Παρουσία Καθηγητή Φυσικής Αγωγής)
-

 

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΩΝ ΧΟΡΩΝ

 

ΤΟΠΟΙ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ: Δημοτικό Κολυμβητήριο Μεταμόρφωσης ( Λητούς & Κύμης), Διαδημοτικό Γήπεδο Μεταμόρφωσης - Λυκόβρυσης (Γ.Παπανδρέου 183), 6ο Δημοτικό Σχολείο Μεταμόρφωσης, 4ο Γυμνάσιο Μεταμόρφωσης, 1ο ΚΑΠΗ Μεταμόρφωσης, 3ο ΚΑΠΗ Μεταμόρφωσης.

 

ΔΕΥΤΕΡΑ ΤΡΙΤΗ ΤΕΤΑΡΤΗ ΠΕΜΠΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
09:00 - 10:00
(Χοροί για Αρχάριους)
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ
09:00 - 10:00
(Χοροί)
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ
- - 09:00 - 10:00
(Χοροί)
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ
16:45 - 17:45
(Χοροί)
6ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ
- - 16:45 - 18:15
(Χοροί Επίπεδο 8)
4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ
16:45 - 18:00
(Χοροί για Αρχάριους)
ΔΙΑΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ
17:45 - 19:15
(Χοροί Επίπεδο 8)
6ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ
- - 18:15 - 19:45
(Χοροί Επίπεδο Γ)
4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ

18:15 - 19:30
(Χοροί Επίπεδο Γ)
3ο ΚΑΠΗ

- - - - 19:45 - 21:00
(Χοροί)
1ο ΚΑΠΗ